Gry MMO - najlepsze gry mmo

Lista najlepszych gier mmo w internecie.

Gry Multiplayer

Aion
Aion to gra fantasy w której występują dwa wymiary. W grze pokazana jest walka dobra ze złem, jest to walka pomiędzy aniołami i demonami. Musimy wybrać jedną ze stron w tej rozgrywce. Każda rasa oferuję inne opcje rozgrywki, zachowań czy rozwoju. Bez względu na frakcję nasza postać będzie mogła być kapłanem, magiem, wojownikiem bądź zwiadowcą. W grze zobaczymy wiele efektownych, długich i ciekawych zadań oraz ogromny świat gry.
Drakensang Online
Drakensang Online to gra online z serii Drakensang. W grze zostajesz bohaterem który ma za zadanie ochraniać ludzi przed światem mroku. Do wyboru są profesje czarodzieja i rycerza. Po wybraniu profesji uczymy naszą postać różnych umiejętności a następnie walczymy z innymi graczami. W grze dostępne są setki broni, zbroi i innych przedmiotów. Gra wzorowana jest na serii diablo.
Hero Zero
HeroZero to internetowy MMO w której wcielamy się w superbohatera. Wybieramy swojemu bohaterowi imię, wygląd i super moce. Naszym zadaniem jest oczywiście uratować świat.
Travian
Travian to gra w której walczą ze sobą rzymianie, gale i germanie. Wybierz jedną z trzech nacji i walcz o sławę i władzę. Naszym celem będzie budowa wielkiej potęgi od podstaw i zapewnienie naszemu ludowi dobrobytu. Będziemy musieli dokonywać wyborów i stale rozbudowywać naszą osadę by urosła w silne i niezależne od nikogo imperium. Każdą nacje cechują inne możliwości zarówno bojowe jak i ekonomiczne.