Gry MMO

Najlepsze gry mmorpg

Lista najlepszych gier mmo w internecie
Aion
Aion to gra fantasy w której występują dwa wymiary. W grze pokazana jest walka dobra ze złem, jest to walka pomiędzy aniołami i demonami. Musimy wybrać jedną ze stron w tej rozgrywce. Każda rasa oferuję inne opcje rozgrywki, zachowań czy rozwoju. Bez względu na frakcję nasza postać będzie mogła być kapłanem, magiem, wojownikiem bądź zwiadowcą. W grze zobaczymy wiele efektownych, długich i ciekawych zadań oraz ogromny świat gry.
Drakensang Online
Drakensang Online to gra online z serii Drakensang. W grze zostajesz bohaterem który ma za zadanie ochraniać ludzi przed światem mroku. Do wyboru są profesje czarodzieja i rycerza. Po wybraniu profesji uczymy naszą postać różnych umiejętności a następnie walczymy z innymi graczami. W grze dostępne są setki broni, zbroi i innych przedmiotów. Gra wzorowana jest na serii diablo.
Hero Zero
HeroZero to internetowy MMO w której wcielamy się w superbohatera. Wybieramy swojemu bohaterowi imię, wygląd i super moce. Naszym zadaniem jest oczywiście uratować świat.
SKILL
Gra FPS w której grasz jako żołnierz jednostki specjalnej. Jako żołnierz jednej z kilku jednostek specjalnych będziemy walczyć z innymi graczami na specjalnie do tego przygotowanych mapach. Mapy zostały przygotowane z wielką starannością a ich różnorodność sprawia że przyjdzie nam walczyć w różnych warunkach i w zróżnicowanej scenerii. Setki prawdziwej broni oraz ekwipunku, dziesiątki trybów a także wiele opcji udoskonaleń naszego komandosa to tylko nie liczne z zalet tej produkcji.
Taern
Przeglądarkowa gra MMO. Jako bohater musimy stanąć do walki ze złym uzurpatorem i odbić kraj z niegodziwych rąk. Na początku tworzymy postać, nadajemy jej indywidualne cechy oraz wygląd. W Taern przyjdzie nam wykonywać setki misji oraz questów. Będziemy walczyć z innymi graczami lub łączyć się w grupy, wspólnie eksplorować olbrzymi świat gry oraz handlować ze sobą.