Strona opisuje podobne gry do tych w które już grałeś

Gry podobne do Wizard101


Lista zawiera gry z różnych przyczyn podobne do Wizard101. Dopasowane zostały one według podobnej tematyki, gatunku czy tego że zostały wydane przez tego samego producenta. Gry jak Wizard101 to między innymi:
Club Penguin
Club Penguin to gra wieloosobowa dla dzieci w wieku ośmiu do czternastu lat. W grze zajmujemy się pingwinem. Nadajemy mu imię i wybieramy go z kilku możliwych. W grze czeka nas wiele przygód i zadań do wykonania. Zagramy tutaj w wiele mini gier w których wystąpią pingwiny. W grze możemy łączyć się z innymi graczami w sojusze.
Neopets
Gra w której adoptujemy stworzenie zwane Neopets. Następnie zajmujemy się naszym zwierzęciem: bawimy się z nim, karmimy je czy uczymy a następnie możemy walczyć nim z innymi Neopetsami na arenie walk. W grze zarabiamy punkty NP w licznych mini grach i konkursach.

Info: Jeśli znasz jeszcze inne gry podobne do Wizard101 to skontaktuj się z nami.
ToonTown
Gra ToonTown to gra typu MMOcRPG która została wydana przez firmę Disney. Gra jest przeznaczona dla najmłodszych graczy. Gra to zbiór mini gier w których najważniejszy jest ich element społecznościowy i zawieranie między graczami przyjaźni. W grze zobaczymy najważniejsze postacie z filmów Disneya: kaczor donald, myszka miki itp.