Strona opisuje podobne gry do tych w które już grałeś

Gry podobne do Top Eleven


Lista zawiera gry z różnych przyczyn podobne do Top Eleven. Dopasowane zostały one według podobnej tematyki, gatunku czy tego że zostały wydane przez tego samego producenta. Gry jak Top Eleven to między innymi:
11 Legends
Darmowa piłkarska gra przeglądarkowa w której naszym zadaniem będzie zarządzanie klubem piłkarskim. Naszym celem będą zwycięstwa ale żeby tego dokonać musimy zadbać o to poprzez usprawnianie stadionu czy zaplecza treningowego, dbanie o finanse klubu, organizowanie sparingów z innymi klubami i mądra polityka transferowa.
FIFA 2015
Fifa 2015 to kolejna gra z serii najpopularniejszych na świecie gier piłkarskich. Gra to symulator grania w piłkę nożną, sterujemy tutaj wszystkimi graczami na murawie. W najnowszej grze z serii autorzy gry zwrócili uwagę na sprawienie żeby rozgrywka w Fifa była jeszcze bardziej losowa tak jak piłka nożna w świecie realnym. Piłka będzie czasem piłkarzom odskakiwała a strzały nie będą już leciały w jedno miejsce. Pojedynki indywidualne graczy o piłkę zostały także dopracowane.

Info: Jeśli znasz jeszcze inne gry podobne do Top Eleven to skontaktuj się z nami.
GoalUnited
Przeglądarkowa gra internetowa w której zostaniemy managerem klubu piłkarskiego. Naszym zadaniem w grze będzie tutaj jak najlepsze zarządzanie klubem piłkarskim i sprawienie żeby wygrywał w rywalizacji z innymi. Spraw żeby twój klub zdobywał puchary poprzez budowanie infrastruktury na stadionie takiej jak boiska treningowe, centrum medyczne i inne.
Korner 5
Darmowa gra MOBA w której stajemy się piłkarzem. Grasz w drużynach 5 osobowych w których każdy z zawodników kierowany jest przez innego gracza. Fizyka gry jest dosyć uproszczona ale gra daje dużo emocji mimo swojej prostoty.
Online Soccer Manager
Menadżer piłkarski online z ciekawą oprawą graficzną i dużą dawką humoru.
Online Tennis Manager
Darmowy manager gry w tenisa. Wcielasz się tutaj w role tenisisty światowej klasy. Zmierz się tutaj z przeciwnikami z całego świata. Wszyscy mają ten sam cel, zostać numerem jeden w świecie tenisa.
Pro Evolution Soccer 2015
PES to piłkarska seria gier które są symulatorami piłki nożnej. Ta gra to największy konkurent gry Fifa do miana najlepszej gry piłkarskiej. W nowym PES 15 zobaczymy ulepszone tryby gry czy usprawniony system fizyki. Piłkarze i sędziowie zachowują się bardziej naturalnie. Nowym trybem w grze jest tryb myClub który jest odpowiedzią na tryb Ultimate Team w Fifie. Grafika w grze została bardzo usprawniona i poszczególni gracze jeszcze bardziej przypominają swój realny wzór.