Strona opisuje podobne gry do tych w które już grałeś

Gry podobne do The Sims 4 (Simsów 4)


Lista zawiera gry z różnych przyczyn podobne do The Sims 4 (Simsów 4). Dopasowane zostały one według podobnej tematyki, gatunku czy tego że zostały wydane przez tego samego producenta. Gry jak Sims 4 to między innymi:
Club Cooee
Świat w który pełni funkcje czatu 3D. Członkowie mają tutaj swoje własne pokoje które mogą ozdabiać według własnych upodobań. Możesz tutaj także pracować. Świat gry jest pełen zabawy i pozytywnych wrażeń.
Hero Zero
Nazwa gry oznacza „od zera do bohatera”. Będziesz na początku musiał stworzyć swojego własnego super bohatera. Możemy wybrać potem jedną z trzech profesji dla swojego bohatera: magik, wojownik lub zwiadowca. W grze będziesz miał możliwość zostać superbohaterem.

Info: Jeśli znasz jeszcze inne gry podobne do The Sims 4 (Simsów 4) to skontaktuj się z nami.
My Little Farmies
Przeglądarkowa gra farmerska w której musisz zająć się swoją własną farmą. Gra osadzona jest w klimatach średniowiecznych. Sprzedajesz tutaj swoje wyroby czyli soki, mleko, warzywa czy owoce do ludzi zwanych „Farmies”.
MySims
Gra która wzorowana jest na grze the sims i została wydana przez tą samą firmę a przez to jest bardzo podobna. Grafika w grze jest bardziej kreskówkowa i prosta czym odróżnia się od gry sims. Gra bardziej stawia na społeczny aspekt rozgrywki, będziemy mogli zbudować razem ze znajomymi nową lokację i razem w niej mieszkać. Zaproś do gry swoich znajomych i razem przejrzyjcie wyjątkowe przygody czy zagrajcie w różnego rodzaju mini gry.
Rising Cities
Rising Cities to gra w której będziesz projektantem i budowniczym miasta w jednym. Jest to strategiczna gra w której będziesz tak jak w sim city projektujesz miasto, jednak tutaj będziesz stawiał poszczególne budynki które będą przysparzać Ci pieniędzy lub je zabierać. Spraw żeby Twoje miasto przyciągnęło jak najwięcej mieszkańców.
Smeet
To darmowa gra społecznościowa w której stylizujesz swojego avatara. Nadajesz swojej postaci swój styl oraz wygląd a potem nim sterujesz. W grze możesz zawierać wiele nowe znajomości, grać w liczne mini gry czy zwiedzać różne lokacje. Za udział w grach przyznawane są punkty popularności za które możemy kupić ubrania, meble i inne przedmioty. Grafika 3D w grze jest bardzo ładna i przejrzysta. W grze odwiedzimy z przyjaciółmi różnego rodzaju bary, restauracje, kina, dyskoteki, parki, muzea czy obiekty sportowe.
Virtual Families
Virtual Families to gra rozgrywana w czasie rzeczywistym w której wybierasz najmniejsze szczegółów wyglądu swojej postaci. Osobowość postaci kształtuje się poprzez chwalenie lub wyrażanie dezaprobaty dla tego co robi. Masz za zadanie sprawić żeby postać wykonywała należycie podstawowe zadania i obowiązki takie jak picie, jedzenie, mycie, pójście po zakupy czy gotowanie. Gra posiada system w którym akcja gry toczy się nawet wtedy kiedy mamy ją wyłączoną. Grafika w grze jest rysunkowa i bardzo przejrzysta.