Strona opisuje podobne gry do tych w które już grałeś

Gry podobne do The Settlers Online


Lista zawiera gry z różnych przyczyn podobne do The Settlers Online. Dopasowane zostały one według podobnej tematyki, gatunku czy tego że zostały wydane przez tego samego producenta. Gry jak The Settlers Online to między innymi:
Anno Online
Anno to darmowa internetowa gra strategiczno-ekonomiczna. Gra w której budujesz na wyspach swoje miasta a następnie masz rozwinąć ich gospodarkę. W grze rywalizujemy z innymi graczami w rankingach. Możemy też brać w licznych misjach do wykonania.
Forge of Empires
Strategiczna gra online w której budujesz od postaw swoje własne miasteczko które masz za zadanie rozwijać wraz z mijającym czasem. Dostępne do postawienia budowle różnią się wraz z mijającymi wiekami. W grze Twoim zadaniem jest pokonać innych graczy i zrównać ich miasta z ziemią.

Info: Jeśli znasz jeszcze inne gry podobne do The Settlers Online to skontaktuj się z nami.
Grepolis
Strategiczna gra online której akcja dzieje się w starożytnej Grecji. W grze naszym zadaniem będzie jako przywódca rozwój naszego państwa miasta i jego ludu. Zasiedlaj nowe wyspy i terytoria, zbieraj surowce i zbuduj swoje imperium. Zbuduj silną armie, także na wodzie.
Ikariam
Internetowa strategiczna gra przeglądarkowa. Akcja gry ma miejsce w starożytnych czasach. Na początek zostaniemy tutaj władcą małego skrawka ziemi a naszym zadaniem będzie rozwój naszego małego miasta w wielką metropolię. W grze wyróżniamy takie surowce do zbierania jak wino, marmur, siarkę, drewno i inne materiały budowlane. W grze możesz oprócz wojen możemy też zająć się handlem i zostać bogaczem.
Pirate Storm
Piracka gra internetowa. Poczuj na sobie trudy pirackiego życia, czyli wiatr we włosach i słoną wodę w butach. Walcz z innymi graczami lub wirtualnymi potworami. Przejdź trudną drogę na szczyt pirackiego świata.
Plemiona
Gra strategiczna której akcja dzieje się w czasach średniowiecznych. W grze przyjdzie nam władać małą osadą którą mamy za zadanie przekształcić w wielkie tętniące życiem miasto, a także zadbać o to żeby pokochali nas mieszkańcy. Do wyboru są różne strategie gry. Można zostać bogatym handlarzem, zdolnym wojskowym albo w takim samym stopniu postawić na obie sprawy. Naszym celem jednak jest atakowanie i zdobywanie.
Stronghold Kingdoms
Internetowa wersja gry Twierdza. Budujemy tutaj swoją własną osadę a następnie wzmacniamy ją o mury i wojsko. Później przyjdzie nam walczyć z innymi graczami.
The West
The West to gra której akcja dzieje się na dzikim zachodzie. Gra to połączenie strategi z grą MMORPG o kowboju. Gracz ma do wyboru jedną z czterech profesji do wyboru: żołnierz, poszukiwacz przygód, zawadiaka i robotnik. W grze gracz zdobywa pieniądze i rozwija swoją postać poprzez wykonywania zadań, walkę z innymi graczami czy ciężka pracę dla lokalnego przedsiębiorcy. W grze dostępne jest liczne uzbrojenie.
Travian
Strategiczna gra rozgrywana w przeglądarce w której wojny toczą ze sobą historyczne narody german, rzymian i galów. Po wybraniu nacji którą będziemy grać gracz ma za zadanie rozwój swoich terytoriów, stworzenie armii i podbój nowych terenów. Zbieraj zboże, drewno, glinę i żelazo a następnie zbuduj z tego swoje imperium.
Tribal Wars 2
Kontynuacja gry Plemiona. Nowa lepsza wersja. Ładniejsza grafika, nowy system rozgrywki i więcej.