Strona opisuje podobne gry do tych w które już grałeś

Gry podobne do Smeet


Lista zawiera gry z różnych przyczyn podobne do Smeet. Dopasowane zostały one według podobnej tematyki, gatunku czy tego że zostały wydane przez tego samego producenta. Gry jak Smeet to między innymi:
Club Cooee
Świat w który pełni funkcje czatu 3D. Członkowie mają tutaj swoje własne pokoje które mogą ozdabiać według własnych upodobań. Możesz tutaj także pracować. Świat gry jest pełen zabawy i pozytywnych wrażeń.
Hero Zero
Nazwa gry oznacza „od zera do bohatera”. Będziesz na początku musiał stworzyć swojego własnego super bohatera. Możemy wybrać potem jedną z trzech profesji dla swojego bohatera: magik, wojownik lub zwiadowca. W grze będziesz miał możliwość zostać superbohaterem.

Info: Jeśli znasz jeszcze inne gry podobne do Smeet to skontaktuj się z nami.
My Little Farmies
Przeglądarkowa gra farmerska w której musisz zająć się swoją własną farmą. Gra osadzona jest w klimatach średniowiecznych. Sprzedajesz tutaj swoje wyroby czyli soki, mleko, warzywa czy owoce do ludzi zwanych „Farmies”.
MySims
Gra która wzorowana jest na grze the sims i została wydana przez tą samą firmę a przez to jest bardzo podobna. Grafika w grze jest bardziej kreskówkowa i prosta czym odróżnia się od gry sims. Gra bardziej stawia na społeczny aspekt rozgrywki, będziemy mogli zbudować razem ze znajomymi nową lokację i razem w niej mieszkać. Zaproś do gry swoich znajomych i razem przejrzyjcie wyjątkowe przygody czy zagrajcie w różnego rodzaju mini gry.
Rising Cities
Rising Cities to gra w której będziesz projektantem i budowniczym miasta w jednym. Jest to strategiczna gra w której będziesz tak jak w sim city projektujesz miasto, jednak tutaj będziesz stawiał poszczególne budynki które będą przysparzać Ci pieniędzy lub je zabierać. Spraw żeby Twoje miasto przyciągnęło jak najwięcej mieszkańców.
Sims 4
Gra która jest symulatorem życia w domu online. Bawimy się, pijemy i żyjemy naszą wirtualną postacią. Stworzonej postaci nadajemy różnego rodzaju cechy fizyczne i psychiczne. Możemy również stworzyć całą rodzinę simów. Potem możemy zobaczyć jak będą ze sobą żyć lub czy uda nam się spełniać ich zachcianki oraz wypełniać obowiązki w rodzinie. Gra to symulator życia w którym obserwujemy różne zachowania naszych postaci i musimy na nie reagować. W sims budujemy również dom i stawiamy w nim meble, prycznic itp. Gra posiada wiele dodatków które rozbudowują ją o dodatkowe opcje.
Virtual Families
Virtual Families to gra rozgrywana w czasie rzeczywistym w której wybierasz najmniejsze szczegółów wyglądu swojej postaci. Osobowość postaci kształtuje się poprzez chwalenie lub wyrażanie dezaprobaty dla tego co robi. Masz za zadanie sprawić żeby postać wykonywała należycie podstawowe zadania i obowiązki takie jak picie, jedzenie, mycie, pójście po zakupy czy gotowanie. Gra posiada system w którym akcja gry toczy się nawet wtedy kiedy mamy ją wyłączoną. Grafika w grze jest rysunkowa i bardzo przejrzysta.