Strona opisuje podobne gry do tych w które już grałeś

Gry podobne do Shakes & Fidget (sfgame)


Lista zawiera gry z różnych przyczyn podobne do Shakes & Fidget (sfgame). Dopasowane zostały one według podobnej tematyki, gatunku czy tego że zostały wydane przez tego samego producenta. Gry jak Shakes & Fidget to między innymi:
Battle Knight
Gra w której wcielasz się w pełnoprawnego rycerza któremu przyjdzie walczyć w turniejach rycerskich. Walcząc na śmierć i życie rozwijasz swoje zdolności walki. Będziesz coraz szybszy, będziesz miał lepszą kondycje i będziesz potrafił lepiej się bronić co pozwoli Ci pokonać każdego kto stanie na Twojej drodze. Statystyki postaci w grze to między innymi karma, zdrowie, obrażenia i szansa trafienia.
Battle of Beasts
Mroczna gra strategiczna RPG w której wejdziemy w świat pełen wielkich bestii i stworów.

Info: Jeśli znasz jeszcze inne gry podobne do Shakes & Fidget (sfgame) to skontaktuj się z nami.
BiteFight
W grze bitefight możemy zostać krwiożerczym wampirem albo równie niebezpiecznym wilkołakiem. Będziemy musieli wybrać po stronie której z ras staniemy a następnie walczyć o zwycięstwo nad przeciwnikami. Z biegiem czasu i zebraniu doświadczenia twoja postać będzie rosła w siłę i zdobędziesz coraz lepsze bronie.
Black Crusade
Dołącz do tej gry i weź udział w mrocznej krucjacie! Wciągająca i obszerna średniowieczna fabuła, setki barwnie opisanych misji, tysiące unikalnych przedmiotów do wyboru, niezliczona liczba potworów, walki PvP, rozbudowany system drużyn. Bardzo piękna grafika w oryginalnym baśniowym stylu. Gra w pełni polska, tworzona przez polskich twórców.
Bloodmoon
W grze mamy trzy profesje: wampiry, wilkołaki i łowcy. Gra Bloodmoon pełna jest potyczek pomiędzy wilkołakami i wampirami. Możesz tutaj zostać człowiekiem łowcą bądź jedną z dwóch mrocznych ras i rozpocząć wielką przygodę. Uzbrój swoją postać w bardzo silny ekwipunek i walcz z innymi lub wykonuj powierzone Ci zadania. Włącz się w walkę dobra ze złem i zdecyduj która ze stron zwycięży!
Duty of heroes
Turowa gra fantasy PvP.
Goblin Keeper
Goblin keeper to gra strategiczna wieloosobowa. Grasz w niej rolę mrocznego władcy którego głównym celem jest zdobycie całkowitej władzy nad światem. W grze do osiągnięcia tego celu skorzystamy z armii orków, goblinów, ogrów i innych kreatur. Jeśli będziesz sprawnie zarządzał swoimi poddanymi tzn dbał o to żeby nie byli głodni i niewyspani to może uda Ci się stworzyć mroczne królestwo i stać się Panem świata. Gra jest bardzo wciągająca.
Hero Zero
Nazwa gry oznacza „od zera do bohatera”. Będziesz na początku musiał stworzyć swojego własnego super bohatera. Możemy wybrać potem jedną z trzech profesji dla swojego bohatera: magik, wojownik lub zwiadowca. W grze będziesz miał możliwość zostać superbohaterem.
Pockie Defense
Typowa gra Tower Defense. Gra została osadzona w klimatach baśniowych. Mamy tutaj do czynienia z licznymi bohaterami z bajek dla dzieci. W grze są 4 klasy postaci i 6 sub klas co sprawia że możemy wybrać coś dla siebie.