Strona opisuje podobne gry do tych w które już grałeś

Gry podobne do Rising Cities


Lista zawiera gry z różnych przyczyn podobne do Rising Cities. Dopasowane zostały one według podobnej tematyki, gatunku czy tego że zostały wydane przez tego samego producenta. Gry jak Rising Cities to między innymi:
Club Cooee
Świat w który pełni funkcje czatu 3D. Członkowie mają tutaj swoje własne pokoje które mogą ozdabiać według własnych upodobań. Możesz tutaj także pracować. Świat gry jest pełen zabawy i pozytywnych wrażeń.
Hero Zero
Nazwa gry oznacza „od zera do bohatera”. Będziesz na początku musiał stworzyć swojego własnego super bohatera. Możemy wybrać potem jedną z trzech profesji dla swojego bohatera: magik, wojownik lub zwiadowca. W grze będziesz miał możliwość zostać superbohaterem.

Info: Jeśli znasz jeszcze inne gry podobne do Rising Cities to skontaktuj się z nami.
My Little Farmies
Przeglądarkowa gra farmerska w której musisz zająć się swoją własną farmą. Gra osadzona jest w klimatach średniowiecznych. Sprzedajesz tutaj swoje wyroby czyli soki, mleko, warzywa czy owoce do ludzi zwanych „Farmies”.
MySims
Gra która wzorowana jest na grze the sims i została wydana przez tą samą firmę a przez to jest bardzo podobna. Grafika w grze jest bardziej kreskówkowa i prosta czym odróżnia się od gry sims. Gra bardziej stawia na społeczny aspekt rozgrywki, będziemy mogli zbudować razem ze znajomymi nową lokację i razem w niej mieszkać. Zaproś do gry swoich znajomych i razem przejrzyjcie wyjątkowe przygody czy zagrajcie w różnego rodzaju mini gry.
Sims 4
Gra która jest symulatorem życia w domu online. Bawimy się, pijemy i żyjemy naszą wirtualną postacią. Stworzonej postaci nadajemy różnego rodzaju cechy fizyczne i psychiczne. Możemy również stworzyć całą rodzinę simów. Potem możemy zobaczyć jak będą ze sobą żyć lub czy uda nam się spełniać ich zachcianki oraz wypełniać obowiązki w rodzinie. Gra to symulator życia w którym obserwujemy różne zachowania naszych postaci i musimy na nie reagować. W sims budujemy również dom i stawiamy w nim meble, prycznic itp. Gra posiada wiele dodatków które rozbudowują ją o dodatkowe opcje.
Smeet
To darmowa gra społecznościowa w której stylizujesz swojego avatara. Nadajesz swojej postaci swój styl oraz wygląd a potem nim sterujesz. W grze możesz zawierać wiele nowe znajomości, grać w liczne mini gry czy zwiedzać różne lokacje. Za udział w grach przyznawane są punkty popularności za które możemy kupić ubrania, meble i inne przedmioty. Grafika 3D w grze jest bardzo ładna i przejrzysta. W grze odwiedzimy z przyjaciółmi różnego rodzaju bary, restauracje, kina, dyskoteki, parki, muzea czy obiekty sportowe.
Virtual Families
Virtual Families to gra rozgrywana w czasie rzeczywistym w której wybierasz najmniejsze szczegółów wyglądu swojej postaci. Osobowość postaci kształtuje się poprzez chwalenie lub wyrażanie dezaprobaty dla tego co robi. Masz za zadanie sprawić żeby postać wykonywała należycie podstawowe zadania i obowiązki takie jak picie, jedzenie, mycie, pójście po zakupy czy gotowanie. Gra posiada system w którym akcja gry toczy się nawet wtedy kiedy mamy ją wyłączoną. Grafika w grze jest rysunkowa i bardzo przejrzysta.