Strona opisuje podobne gry do tych w które już grałeś

Gry podobne do Panfu


Lista zawiera gry z różnych przyczyn podobne do Panfu. Dopasowane zostały one według podobnej tematyki, gatunku czy tego że zostały wydane przez tego samego producenta. Gry jak Panfu to między innymi:
Bella Sara
Bella Sara to gra której akcja rozgrywa się w magicznym świecie pełnym koni. Gra przeznaczona do rozwijania wyobraźni. Gra jest trój wymiarowa i w całości można w nią grać w przeglądarce bez potrzeby instalowania żadnych aplikacji na komputerze. Na początek tworzymy profil a następnie adoptujemy jednego z koni. Musimy o niego stale dbać i pilnować żeby był zadowolony.
Howrse
Gra w której zajmujemy się hodowaniem koni. W howrse mamy przyjemność brać udział w wielu formach aktywności oraz niezliczonej ilości zawodów. Oprócz dbania o koniec, musimy rozwijać nasz ośrodek i zapewnić naszym koniom odpowiednie warunki do rozwoju. Poprzez zdobywanie doświadczenia nasze koniec rosną i z kucyków wyrastają rumaki. Gra jest darmowa.

Info: Jeśli znasz jeszcze inne gry podobne do Panfu to skontaktuj się z nami.
Miramagia
Miramagia to piękny i kolorowy świat pełen magii. W grze mamy możliwość nauczyć się zaklęć, uprawiać przydatne rośliny a nawet wyhodować sobie smoka. W grze możemy wybrać sobie jedną z czterech profesji szaman, druid, czarodziej i mag. Gra jest darmowa.
My Free Zoo
Gra umożliwi nam zostanie dyrektorem/managerem ogrodu zoologicznego. Naszym zadaniem jako zarządzającego zoo będzie rozwijanie go poprzez sprowadzanie nowych okazów zwierząt, budowanie nowych ciekawych wybiegów czy stawianie dodatkowych atrakcji. W grze zobaczymy takie zwierzęta jak zebry, lwy czy małe gady i płazy.