Strona opisuje podobne gry do tych w które już grałeś

Gry podobne do Minecrafta


Lista zawiera gry z różnych przyczyn podobne do Minecrafta. Dopasowane zostały one według podobnej tematyki, gatunku czy tego że zostały wydane przez tego samego producenta. Gry jak Minecraft to między innymi:
Blockland
Bawisz się w tej grze budując budowle przy pomocy różnych klocków które przypominają nam LEGO. Używamy w grze do budowania klocków z różnego rodzaju materiałów oraz z o różnych wielkościach i szerokościach. Akcja gry rozgrywa się w dużych pokojach w których to wznosimy nasze budowle. W grze dostępne jest kilka lokacji które są ze sobą połączone w jedną całość. Blockland to darmowa gra dla wszystkich.
Manic Digger
Podobna do minecrafta gra, umożliwia budowę różnego rodzaju budowli budowli za pomocą klocków oraz bloków. Manic Digger to gra w dużym stopniu uproszczona a tym samym dająca jeszcze więcej radości. Gra nie ma elementów MMORPG tak jak minecraft, nie zobaczysz w niej walki na miecze i śmierci. W grze naszym zadaniem jest jedynie budowanie. Grafika jak na darmowy produkt jest na bardzo dużym poziomie. Gra jest stale rozwijana a autorzy obiecują coraz więcej nowych opcji.

Info: Jeśli znasz jeszcze inne gry podobne do Minecrafta to skontaktuj się z nami.
Mythruna
Mythruna to gra która jak Manic czy Minecraft jest gra w której budujesz z klocków budowle. Do wyboru jest mnóstwo rodzai klocków. W grze zabrakło za to takich elementów jak ekwipunek postaci i inne elementy RPG. Gra nadrabia za to większą ilością bloków do dyspozycji or tym że są one w różnych kolorach. Klocki w grze są różnych kształtów a nie tak jak w minecraft tylko kwadratowe. Grafika w grze jest na wyższym poziomie niż podobnych gier.
Roblox
Gra w której robimy to co przyjdzie nam do głowy. Tworzymy tutaj własną lokację którą potem możemy się pochwalić swoim znajomym. Możemy stworzyć różnego rodzaju własne projekty budowli w których porozstawiamy dla naszych znajomych różne pułapki i niespodzianki. Roblox posiada miliony zadowolonych fanów na całym świecie. Gra jest darmowa ale z pewnymi ograniczeniami.
Terraria
Terraria to gra podobna do minecrafta która tak jak on jest grą typu 2D sandbox/platformowa. W tej grze możemy używając różnych narzędzi budować różne lokacje. W grze możemy kopać dziury w poszukiwaniu potrzebnych nam materiałów albo budować dla siebie dom/schron. W grze możemy walczyć z potworami ale również z innymi graczami. Gra może być uruchomiona na słabszych komputerach ze względu na niskie wymagania sprzętowe.