Strona opisuje podobne gry do tych w które już grałeś

Gry podobne do Metina 2


Lista zawiera gry z różnych przyczyn podobne do Metina 2. Dopasowane zostały one według podobnej tematyki, gatunku czy tego że zostały wydane przez tego samego producenta. Gry jak Metin 2 to między innymi:
4Story
4story to dynamiczna gra z gatunku Fantasy MMORPG w której walczysz o dominacje nad innymi wojownikami. Na początku gry wybierasz jeden z narodów, klasę postaci i walczysz przeciwko innym póki masz siły i chęci. Do wyboru jest łucznik, zaklinacz, mag, wojownik, kapłan lub rycerz cienia. Gra przede wszystkim skupia się na walkach pomiędzy graczami ale także na grze drużynowej. W grze rozwiązujemy również questy dzięki którym otrzymujemy dodatkowe punkty doświadczenia i nowy ekwipunek. Piękny świat gry sprawia że na wiele dni zapomnimy o tym szarym codziennym.
Age of Wulin
Darmowa gra akcji osadzona w klimatach azjatyckich. Przyjdzie nam tutaj walczyć przy pomocy tai-chi, kung-fu i innych sztuk walki. Będziesz uczył się ich u różnych mistrzów. Masz też możliwość nauki medytacji, akupunktury czy akupresury.Rozgrywka opiera się tutaj wyłącznie na umiejętnościach naszego bohatera. Walki w grze są bardzo wciągające.

Info: Jeśli znasz jeszcze inne gry podobne do Metina 2 to skontaktuj się z nami.
Dragons Prophet
Gra ze smokami w roli głównej. Mamy tutaj do wyboru zróżnicowane rasy i klasy smoków. Naszym celem będzie szkolenie smoków i jego pojedynki z innymi stworami. 4 klasy dostępne dla naszej postaci: mag, wojownik, łucznik i wsparcie.
Kal Online
Kal Online to gra komputerowa typu fantasy MMORPG, osadzona w realiach orientu. Kal oznacza z koreańskiego miecz. W świecie gry naszym zadaniem będzie walka z niezliczoną armią potworów pod przywództwem niejakiego Ban-Go który jest Demonem ciemności. W grze tworzymy postać a następnie wybieramy jej płeć, statystyki, wygląd i profesję. Do wyboru jest aż 8 różnych profesji. W grze możemy walczyć przeciwko potworom ale też przeciwko innym graczom. Jeśli to nam się znudzi to możemy wykonać jedno z wielu zadań od NPC.
Last Chaos
Last Chaos to darmowa gra internetowa typu mmorpg której akcja rozgrywa się w krainie „Iris”. Kraina ta zamieszkała jest przez różnego rodzaju monstra. Gra w porównaniu do konkurencyjnych tytułów oferuje większą ilość opcji rozwoju bohatera. W grze mamy dostępne aż 8 profesji postaci. W grze ważnym wątkiem jest też handlowanie z innymi graczami.
League of Angels
Gra w którym uświadczymy herosów i anioły. Toczy się tutaj odwieczna walka dobra ze złem.
Nostale
Gra Nostale to świat pełen stworów gotowych nas zabić. Do wyboru mamy 3 klasy postaci i możemy być: magiem, łuczkiem lub mistrzem mieczy. Przyjdzie nam tutaj brać udział w setkach walk i questów.
Panzar
Gra MMO Panzar to gra w której elfy, orki, krasnoludy i ludzie są ze sobą we wiecznym konflikcie. Wybieramy tutaj jedną z podanych ras a później walczymy z innymi graczami. Będziemy tutaj walczyć w licznych pojedynkach PVP a także z potworami spotkanymi na mapach.
Runes of Magic
Runes of Magic darmowa gra MMORPG w świecie fantasy. W grze mamy do wykonania ponad 600 ciekawych misji. Wybieramy klasę swojej postaci a następnie ruszamy w przygodę. Następnie będziemy rozwijać umiejętności swojej postaci i zdobywać coraz to nowe uzbrojenie. W grze przyjdzie nam walczyć z setkami potworów.
Shaiya
W grze Shaiya bierzemy dział w walkach z innymi graczami lub walczymy z niezliczonymi potworami. Gra posiada bardzo rozwinięty system drużyn który dodaje smaku całej rozgrywce. W grze znajdziemy dziesiątki broni. Najważniejsze w grze jest rozwijanie swojej postaci o nowe umiejętności które pozwolą Ci zwyciężyć nad innymi graczami. W grze dostępne jest wiele ras do wyboru, jasna strona mocy ma do wyboru Łuczników, Elfów, Magów, Wojowników, Kapłanów i Obrońców a ciemna strona mocy Zabójców, Pagan, Wyrocznie, Wojowników, Strażników i Łowców.