Strona opisuje podobne gry do tych w które już grałeś

Gry podobne do Mario


Lista zawiera gry z różnych przyczyn podobne do Mario. Dopasowane zostały one według podobnej tematyki, gatunku czy tego że zostały wydane przez tego samego producenta. Gry jak Mario to między innymi:
Braid
Braid to gra w której grasz chłopakiem o imieniu Tim który próbuje uratować księżniczkę przed okrutnym potworem. W czasie gry poznajemy bliżej fabułę i szczegóły historii Tima. Gra to typowa platformówka jednak z dodatkiem zatrzymywania czasu. Naszym głównym zadaniem w grze jest omijać różnego rodzaju przeszkody, rozwiązywać różne ciekawe łamigłówki czy zabijać niezliczone potwory.
Misadventures of P.B
Jest to gra platformowo-puzzlowa. Gracz próbuje w niej zebrać kawałki puzzli. Jest to platformowa gra z elementami gry logicznej. W grze wcielamy się w pana Winterbottom, który zyskuje z czasem nowe możliwości a kolejne sektory gry mają inne zagadki i przeszkody do pokonania. Grafika w grze jest bardzo klimatyczna i nawiązuje do lat dwudziestych XX wieku.

Info: Jeśli znasz jeszcze inne gry podobne do Mario to skontaktuj się z nami.
Super Meat Boy
Bardzo oryginalna gra w której kierujemy mięsem. Tak mięsem! Grasz tutaj jako Meat Boy czyli mały mięsny chłopak, który składa się z krewiącego kawałku mięsa. Zły doktor Fetus uwięził naszą ukochaną i jako befsztyk z dużym sercem musimy wyruszyć w podróż aby ją uratować. Gra ma sześć różnorodnych rozdziałów. Cała gra bardzo zabawna i nie pozwoli nam się nudzić.