Strona opisuje podobne gry do tych w które już grałeś

Gry podobne do Margonem


Lista zawiera gry z różnych przyczyn podobne do Margonem. Dopasowane zostały one według podobnej tematyki, gatunku czy tego że zostały wydane przez tego samego producenta. Gry jak Margonem to między innymi:
Allods Online
W grze na początku tworzysz swojego własnego bohatera dla którego wybierasz jedną z aż trzydziestu czterech dostępnych klas. W grze dostępne jest do wykonania aż 4000 wciągających zadań. Fantasy świat Sarnaut w którym prócz standardowych dla MMORPG opcji będziemy mogli też stworzyć swój statek latający.
Aphelion Online
W tej grze kierujemy postacią która może dołączyć do jednego z dwóch miast: Alenthar – miasta dobra lub Endurion – miasta zła. Między tymi miastami trwa zaciekła i odwieczna walka na śmierć i życie. Przestrzeń między miastami pełna jest dzikich kreatur, gotowych nas zabić jeśli nie zabije nas ktoś z wrogiego nam miasta. W grze do wyboru mamy 10 unikalnych postaci do wyboru. W grze możemy walczyć indywidualnie, drużynowo lub wykonywać zadania. Gra przez przeglądarkę.

Info: Jeśli znasz jeszcze inne gry podobne do Margonem to skontaktuj się z nami.
DOFUS
Darmowy MMOcRPG w którym wcielamy się w bohatera. Mamy tutaj do wyboru jedną z 11 klas i wiele zdolności do zdobycia. Przeogromny świat składający się z 17 rozbudowanych i zróżnicowanych pod różnym względem map. W Dofus przyjdzie nam walczyć w innymi graczami (PvP), dziesiątkami potworów oraz przedziwnych stworzeń, wykonywać tysiące zadań, handlować czy decydować w najważniejszych kwestiach dotyczących rozgrywki.
Drankensang
W grze Drakensang mamy do wyboru profesje rycerza i czarodzieja. Po dokonaniu wyboru uczymy naszego bohatera różnych umiejętności przydatnych w walce. W grze dostępne są dziesiątki zbroi, broni i różnych przedmiotów pomocnych w walce. Gra utrzymana w bardzo mrocznych klimatach.
My Fantasy 3
MFO3 to polska gra w której zobaczymy olbrzymi, piękny świat gry, pełen przygód i questów. Trzecia wersja gry tak jak poprzednie opowiada o tym jak nasz brat zostaje porwany przez złego Thanarga. Po tym incydencie próbujemy go uwolnić, a po drodze czeka na nas wiele niebezpieczeństw i przygód. W grze ważne jest aby dobrze wybrać które statystyki rozwiniemy w jakim stopniu. Do wyboru są dwie profesje maga i wojownika. Walcz i zwyciężaj aby zdobyć wysokie miejsce w wielu dostępnych rankingach.
One Piece Online
Darmowy MMORPG w stylu Manga.
Rappelz
Rappelz to darmowy MMORPG akcji. W grze będziemy zwiedzać lochy w których czyhać na nas będą monstra i bossy. Świat gry zamieszkują trzy rasy Deva, Asura i Gaia. Każda z ras w grze ma do wyboru trzy profesje summoner, mag i wojownik.
Taern
Przeglądarkowy MMORPG w klimatach świata fantasy. Gra bezpłatna. Wielki świat tej gry umożliwi nam masę zabawy. Przyjdzie nam tutaj walczyć z setkami potworów ale także z innymi graczami. Co jakiś czas będziemy musieli pokonać jednego z bossów.
Tibia
Gra powstała już w 1996 roku i mimo tego zachowała swoją popularność. Gra uzależniła wielu graczy i jest przedmiotem wielu kontrowersji. Gra jest uboga graficznie, posiada zaledwie dwuwymiarową grafikę i brak dźwięku, jednak mimo tego przyciąga do siebie wielu graczy. W grze wykonujemy zadania i misje, zdobywamy punkty statystyk i zabijamy niezliczone ilości potworów a także walczymy z innymi graczami. W grze jest możliwość dołączania do gildii. Gra posiada niezliczoną ilość serwerów i w każdej chwili gra w nią dziesiątki tysięcy graczy. Do wyboru w grze są cztery profesje: Druid, Mag, Palladyn i Rycerz. Każda z profesji posiada swoje unikatowe zdolności i przewagę w niektórych rzeczach.
WAKFU
Darmowy cRPG. Mamy tutaj do wyboru aż 16 klas. Gra posiada wiele questów do wykonania. Gra posiada takie elementy jak rząd czy armia organizowane przez graczy.