Strona opisuje podobne gry do tych w które już grałeś

Gry podobne do League of Legends (LOL)


Lista zawiera gry z różnych przyczyn podobne do League of Legends (LOL). Dopasowane zostały one według podobnej tematyki, gatunku czy tego że zostały wydane przez tego samego producenta. Gry jak League of Legends to między innymi:
Bloodline Champions
Strategiczna gra fantasy z gatunku MOBA. Gra w której walczą na arenie przeciwko sobie gracze, podzieleni na dwie drużyny. Gra różni się nieco w niektórych aspektach od League of Legends. W Bloodline możemy oprócz „Tower Defense” rywalizować również w trybie „Capture the flag”. W grze ważniejszy niż w LOL jest też element zręcznościowy niż statystyki bohatera w danym momencie.
Dota 2
Gra Dota 2 to internetowa gra typu MOBA-RTS. Dwie 5 osobowe drużyny walczą tutaj o zwycięstwo na mapach pełnych magii i tajemnic. Dołącz do drużyny Radiant lub Dire a następnie razem ze swoimi kompanami zniszczcie bazę wrogów. W grze dostępnych jest około 100 bohaterów do wyboru a każdy z nich wyróżnia się innymi umiejętnościami. Nowością w tej grze jest tryb w którym walka trwa do momentu aż druga drużyna sama się podda.

Info: Jeśli znasz jeszcze inne gry podobne do League of Legends (LOL) to skontaktuj się z nami.
Heroes of Newerth
Heroes of Newerth to gra z gatunku MOBA (action RTS). Walczą tutaj ze sobą dwie wrogie drużyny złożone z maksymalnie pięciu osób (jest to tzw tryb tower defense). Twoim zadaniem jest zniszczyć bazę wroga. Na polu bitwy oprócz graczy są też sterowane przez komputer stwory, które pomagają każdej z drużyn. Do dyspozycji mamy ponad 60 postaci do wyboru a każda z nich cechuje się innymi cechami i umiejętnościami.
Infinite Crisis
Gra MOBA jak LOL w której jesteśmy jednym z wielu superbohaterów i walczymy z innymi na arenie. Gra jest bardzo unikalna i przyniesie nam na pewno wiele wrażeń.
Rise of Immortals
Rise of Immortals to internetowa gra wieloosobowa typu MOBA. Gra jest bardzo podobna do League of Legends. Gracze podzieleni w maksymalnie pięcioosobowe drużyny walczą ze sobą o zniszczenie bazy przeciwnika i zwycięstwo. Gra różni się od podobnych do niej gier tym że umiejętności, doświadczenie czy ekwipunek zdobyty podczas rozgrywki pozostaje z naszym bohaterem na zawsze, czyli nie zaczynamy każdego meczu od zera.
Shards of War
Gra MOBA nowej generacji osadzona w futurystycznym świecie w którym walczymy przy użyciu futurystycznych broni takich jak lasery i nowoczesne materiały wybuchowe.
Smite
Smite to gra akcji typu MOBA. Celem rozgrywki jest zniszczenie oporu w bazie wroga a następnie wielkiego posągu minotaura w środku niej. Walki w grze odbywają się na mapach w których gracze podzieleni na dwie drużyny walczą ze sobą. Gra w przeciwieństwie do League of Legends umożliwia obserwowanie rozgrywki z widoku zza pleców bohatera. W Smite dostępne jest aż 35 bożków którymi możemy grać i dziesiątki umiejętności którymi oni dysponują.