Strona opisuje podobne gry do tych w które już grałeś

Gry podobne do GTA 5 - Grand Theft Auto 5


Lista zawiera gry z różnych przyczyn podobne do GTA 5 - Grand Theft Auto 5. Dopasowane zostały one według podobnej tematyki, gatunku czy tego że zostały wydane przez tego samego producenta. Gry jak GTA 5 to między innymi:
Driver: San Francisco
Driver to wyścigowa gra akcji. W grze kierujemy człowiekiem o imieniu Tanner. Jest on policjantem a jego celem jest zniszczenie gangstera o imieniu Jericho. W grze nowością jest system shift który sprawia że możemy się wcielać w różne osoby w trakcie jednej misji albo obserwować teren pościgu z widoku ptaka. W grze uświadczymy ponad 100 różnorodnych aut.
Godfather II
Gra Godfather 2 to gra akcji która oparta w większości aspektów na książce i filmie o tym samym tytule. Będziemy tutaj uczestniczyć w życiu ameryki lat 60. Przyjdzie nam kierować Dominikiem który będzie wspinał się w hierarchii mafijnej wraz z przebiegiem akcji gry. Akcja gry toczy się w trzech miejscach: Nowym Yorku, Kubie i Florydzie. Gra prócz rozbudowanego wątku głównego oferuje też liczne misje poboczne takie jak wymuszanie haraczy i przejmowanie biznesów. Do naszej mafii mamy możliwość zatrudnić osoby które charakteryzują się różnymi zdolnościami możemy wybierać spośród sapera, kasiarza osiłka, podpalacza, inżyniera czy lekarza.

Info: Jeśli znasz jeszcze inne gry podobne do GTA 5 - Grand Theft Auto 5 to skontaktuj się z nami.
Mafia 2
Mafia 2 to podobna do GTA gra, której akcja dzieje się w Ameryce Północnej w latach 50 XX wieku. W mieście Empire Bay City pokierujemy młodym człowiekiem który wracając z drugiej wojny światowej musi przystosować się do nowej rzeczywistości w której będzie starał się wspiąć na wyżyny świata mafiozów. Będziemy walczyć z innymi rodzinami mafijnymi, napadać na banki i starać się zająć jak największy obszar Empire Bay. Gra graficznie jest bardzo ładna i oddaje klimat powojennej ameryki.
Saints Row IV, Saints Row 4
Saint Row IV to gra akcji która została stworzona na wzór serii GTA. Akcja serii dzieje się w mieście Stillwater. Fabuła czwartej odsłony gry odbywa się pięć lat po czasach trzeciej części gry. Przywódca Saints zostaje prezydentem USA. Następnie ma miejsce inwazja przybyszów z kosmosu którzy porywają Ciebie i innych do wirtualnej wersji Steelport w której supermoce są na porządku dziennym. Gracz jako główną misję ma za zadanie walczyć z wodzem imperium Zin, Zinyakiem. W grze walczymy całym arsenałem broni i pojazdów które możemy również tuningować.
Scarface
Scarface to gra na podstawie filmu Scarface (człowiek z blizną), w którym główną rolę grał Al Pacino. Jest to dynamiczna gra akcji, w której rozpoczynamy rozgrywkę tam gdzie kończy się film czyli na śmierci głównego bohatera. Jednak w grze zmieniamy losy końcowej potyczki i wychodzimy cało z zasadzki uciekając a następnie ukrywając się przez trzy miesiące. Następnie naszym zadaniem jest obudować mafijne imperium. Gra mimo słabej grafiki dobrze oddaje klimaty mafijnego Miami 80 lat.
Sleeping Dogs
Gra osadzona jest w klimatach dalekiego wschodu. Sleeping Dogs to gra akcji w której gramy jako policjant który ma za zadanie wejść w świat mafijny Hong Kongu. By przekonać do siebie mafiozów i żeby nie wykryli że jesteś policjantem będziesz musiał wykonywać dla nich mnóstwo zadań głównych i pobocznych. Będziemy musieli wymuszać haracze, zabijać czy ścigać z policją.