Strona opisuje podobne gry do tych w które już grałeś

Gry podobne do Gothica 4: Arcania


Lista zawiera gry z różnych przyczyn podobne do Gothica 4: Arcania. Dopasowane zostały one według podobnej tematyki, gatunku czy tego że zostały wydane przez tego samego producenta. Gry jak Gothic 4 to między innymi:
Dark Souls
Gra typu RPG-action której akcja dzieje się w mrocznym i złym świecie fantasy który jest na skraju końca świata. Naszym zadaniem będzie eliminacja zła, mroku i chaosu na świecie. W grze mamy mnóstwo możliwości rozwoju naszej postaci. Setki broni którymi będziemy walczyć pozwoli nam zabić dziesiątki potworów. Gra jest utrzymana w bardzo mrocznych klimatach.
Elsword
Elsword to gra w której razem z innymi graczami ruszamy w podróż w czasie której musimy zabijać złe roboty potwory i demony ciemności. W grze będziemy zbierać kawałki magicznego kryształu żeby przywrócić równowagę na świecie. W grze do wyboru jest pięć profesji.

Info: Jeśli znasz jeszcze inne gry podobne do Gothica 4: Arcania to skontaktuj się z nami.
Legend Online 2
Okrzyknięta najlepsza grą RPG. Oferuje wiele trybów. Mamy tutaj do odkrycia wiele światów i questów do wykonania.
Lord of the Rings Online
Gra cMMORPG osadzona w klimatach znanych z powieści Władca Pierścieni. Gra rozbudowana i pełna questów.
Mu Online
MU online to internetowy MMOCRPG osadzony w klimatach fantasy. Akcja dzieje się na prehistorycznym kontynencie MU, który według legendy został zalany przez ocean spokojny. Do wyboru mamy cztery profesje: wróżka, magiczny gladiator, mroczny czarodziej i ciemny rycerz. W grze znajdziemy setki różnego rodzaju ekwipunku od pancerzy po przedmioty leczące. Silnik gry jest bardzo dobrze zoptymalizowany i można w tą grę grać na słabszych komputerach. Gra jest dosyć popularna mimo swojego wieku.
Neverwinter
Neverwinter to gra oparta na fabule z gier serii Dungeons and Dragons. W grze doświadczymy setek misji i małych zadań do wykonania. W grze przyjdzie nam walczyć z innymi graczami ale też zabijać setki potworów.
Risen 2
Druga cześć serii Risen to gra cRPG tych samych twórców co gry Gothic. W grze wcielmy się w pirata bez imienia którego celem będzie uratować świat przed mrocznymi i złymi tytanami. W grze będziemy zwiedzać wyspy, wykonywać zadania różnego rodzaju, zabijać potwory, zbierać skarby czy walczyć z innymi piratami. W grze będziemy walczyć przy użyciu dużego arsenału broni a jeśli sami sobie nie poradzimy możemy zatrudnić załogę do naszego statku.
TERA
Tera to fantasy internetowa gra MMORPG w którym nieustannie walczy ze sobą dobro ze złem. W grze znajdziemy setki questów i misji do wykonania oraz ogromny świat gry.
The Elder Scrolls V: Skyrim
Skyrim to gra typu RPG osadzona w klimatach fantasy. W grze kierujemy łowcą smoków, jednak mamy do wyboru aż 10 ras oraz szereg atrybutów fizycznych naszej postaci. Zdobywając doświadczenie w grze rozwijamy nasze możliwości i jesteśmy coraz mocniejsi. Naszym zadaniem w grze jest pokonać boga Alduina który przybrał postać smoka. Do zwiedzania w Skyrim mamy ogromne krainy i łąki. Walka w Skyrim jest bardzo dynamiczna, czasami możemy nawet wezwać smoka na pomoc.
Two Worlds II
Gra z gatunku CRPG osadzona w świecie Antaloor który jest światem fantasy pełnym magii. W grze naszym celem jest zabicie złego Gandohara który przy pomocy czarnej magii czerpię energię z ducha naszej siostry. Będziemy mogli wybrać tutaj drogę rozwoju naszej postaci oraz wybierać z szerokiego arsenału broni i przedmiotów. Mapy w grze posiadają bardzo różnorodne rośliny i zwierzęta a tym samym są bardzo przyjemne dla oka.
Wiedźmin 2
Wiedźmin 2 to gra akcji której akcja dzieje się w świecie znanym z powieści o tym samym tytule. Gra opowiada o losach Geralda który jest wojownikiem któremu przyjdzie walczyć przeciwko tajemniczemu królobójcy. Gra dzieje się w wielkim świecie fantasy w którym znajdziemy mnóstwo misji i zadań pobocznych do wykonania. W raz ze zdobywaniem doświadczenia w grze będziemy mogli rozwijać naszą postać w umiejętności szermierki, magii i alchemii. W grze prócz walki na miecze będziemy mogli też używać magii.