Strona opisuje podobne gry do tych w które już grałeś

Gry podobne do Diablo 3 (Diablo III)


Lista zawiera gry z różnych przyczyn podobne do Diablo 3 (Diablo III). Dopasowane zostały one według podobnej tematyki, gatunku czy tego że zostały wydane przez tego samego producenta. Gry jak Diablo 3 to między innymi:
Conquer Online
Gra MMO w przeglądarce w której naszym zadaniem będzie walka dobra ze złem i wyzwolenie świata od złych mocy. Mamy tutaj do wyboru 4 profesje: wojownika, mag ogni, mag wody i łucznik.
Dungeon Siege III
Dungeon Siege 3 to trzecia część mrocznej serii gier typu RPG. Gra zawiera elementy dynamicznej akcji ale także strategii czasu rzeczywistego. Gracz trafia tutaj do królestwa Ehb które chyli się ku upadkowi przez konflikty wewnętrzne. Zagramy jako członek frakcji która miała chronić królestwo ale została oskarżona o zdradę. Naszą misją jest ocalenie królestwa i w nas jest jego ostatnia nadzieja. W grze dostępny jest tryb kooperacji. Do wyboru mamy tutaj jedną z czterech dostępnych profesji które mają swoje zalety i wady.

Info: Jeśli znasz jeszcze inne gry podobne do Diablo 3 (Diablo III) to skontaktuj się z nami.
Might and Magic Heroes Online
Wersja online strategiczno-turowej gry Heroes. Jest to gra strategiczna z elementami gry RPG. Legenda powraca w wersji multiplayer.
Path of Exile
Gra z gatunku RPG akcji. Akcja gry toczy się w krainie zwanej Wraeclast, która jest post-apokaliptycznym światem fantasy. Do wyboru mamy tutaj aż 7 klas postaci: łowiec, rabuś, templariusz, wiedźma, cień, wojownik i szlachcic. Postacie charakteryzują się trzema statystykami: siła, inteligencja i zręczność. W grze tak jak w Diablo dostępne są setki misji i zadań do wykonania.
Torchlight II
Druga część serii Torchlight, gry typu Action/RPG która jest podobna do diablo ponieważ została wydana przez tą samą firmę. W grze tak jak w Diablo odbywa się walka dobra ze złem. Nasza postać musi stanąć w obronie ludu Estherian. Naszym zadaniem w grze będzie pokonać opętanego złowrogiego czarnoksiężnika. Gra posiada bardzo zróżnicowane i tętniące życiem mapy. W grze dostępne są liczne przedmioty, bronie i czary do nauczenia. Gra dostępna również w trybie kooperacji.
Undermaster
Gra strategiczna RPG pełna lochów i ciemnych mocy. Budujesz tutaj swoje własne podziemne imperium.
Zew Smoka II
Odbyj podróż po świecie fantasy pełnym smoków i walk. DO wyboru 3 profesje: wojownik, mag i zabójca.