Strona opisuje podobne gry do tych w które już grałeś

Gry podobne do Anno Online


Lista zawiera gry z różnych przyczyn podobne do Anno Online. Dopasowane zostały one według podobnej tematyki, gatunku czy tego że zostały wydane przez tego samego producenta. Gry jak Anno Online to między innymi:
Forge of Empires
Strategiczna gra online w której budujesz od postaw swoje własne miasteczko które masz za zadanie rozwijać wraz z mijającym czasem. Dostępne do postawienia budowle różnią się wraz z mijającymi wiekami. W grze Twoim zadaniem jest pokonać innych graczy i zrównać ich miasta z ziemią.
Grepolis
Strategiczna gra online której akcja dzieje się w starożytnej Grecji. W grze naszym zadaniem będzie jako przywódca rozwój naszego państwa miasta i jego ludu. Zasiedlaj nowe wyspy i terytoria, zbieraj surowce i zbuduj swoje imperium. Zbuduj silną armie, także na wodzie.

Info: Jeśli znasz jeszcze inne gry podobne do Anno Online to skontaktuj się z nami.
Ikariam
Internetowa strategiczna gra przeglądarkowa. Akcja gry ma miejsce w starożytnych czasach. Na początek zostaniemy tutaj władcą małego skrawka ziemi a naszym zadaniem będzie rozwój naszego małego miasta w wielką metropolię. W grze wyróżniamy takie surowce do zbierania jak wino, marmur, siarkę, drewno i inne materiały budowlane. W grze możesz oprócz wojen możemy też zająć się handlem i zostać bogaczem.
Pirate Storm
Piracka gra internetowa. Poczuj na sobie trudy pirackiego życia, czyli wiatr we włosach i słoną wodę w butach. Walcz z innymi graczami lub wirtualnymi potworami. Przejdź trudną drogę na szczyt pirackiego świata.
Plemiona
Gra strategiczna której akcja dzieje się w czasach średniowiecznych. W grze przyjdzie nam władać małą osadą którą mamy za zadanie przekształcić w wielkie tętniące życiem miasto, a także zadbać o to żeby pokochali nas mieszkańcy. Do wyboru są różne strategie gry. Można zostać bogatym handlarzem, zdolnym wojskowym albo w takim samym stopniu postawić na obie sprawy. Naszym celem jednak jest atakowanie i zdobywanie.
Stronghold Kingdoms
Internetowa wersja gry Twierdza. Budujemy tutaj swoją własną osadę a następnie wzmacniamy ją o mury i wojsko. Później przyjdzie nam walczyć z innymi graczami.
The Settlers Online
Internetowa gra strategiczna w której jesteśmy królem. Naszym zadaniem jest zebrać surowce a następnie rozwijać nasze tereny z małej wioski na wielkie miasto. Następnie możemy handlować czy walczyć z innymi graczami. Gra w porównaniu do wersji offline została zmieniona poprzez dodanie interakcji pomiędzy graczami.
The West
The West to gra której akcja dzieje się na dzikim zachodzie. Gra to połączenie strategi z grą MMORPG o kowboju. Gracz ma do wyboru jedną z czterech profesji do wyboru: żołnierz, poszukiwacz przygód, zawadiaka i robotnik. W grze gracz zdobywa pieniądze i rozwija swoją postać poprzez wykonywania zadań, walkę z innymi graczami czy ciężka pracę dla lokalnego przedsiębiorcy. W grze dostępne jest liczne uzbrojenie.
Travian
Strategiczna gra rozgrywana w przeglądarce w której wojny toczą ze sobą historyczne narody german, rzymian i galów. Po wybraniu nacji którą będziemy grać gracz ma za zadanie rozwój swoich terytoriów, stworzenie armii i podbój nowych terenów. Zbieraj zboże, drewno, glinę i żelazo a następnie zbuduj z tego swoje imperium.
Tribal Wars 2
Kontynuacja gry Plemiona. Nowa lepsza wersja. Ładniejsza grafika, nowy system rozgrywki i więcej.